Covidová opatření k chodu klubu ke dni 29.11.2020

V Brně 29.11.2020

Zdravím všechny členy a příznivce ČVK Brno.

Jistě všichni “cividovou” situaci, která docela podstatně ovlivňuje sportovní činnost našeho klubu. Nijak jsem nereagoval na různé restrikce v průběhu času, protože docházelo k častým změnám i výkladovým nesrovnalostem.

3.stupen indexu rizika PES, očekávám jeho zavedení od čtvrtka 3.12.2020, bude podle mého názoru trvat velmi dlouho. Pokud se budeme všichni chovat uvážlivě a rozumně, budeme i za této situace schopni fungovat v zimní přípravě v podstatě na 100% a provedeme to následujícím způsobem:

  1. Dnem 3.12.2020 klub obnovuje činnost na vnitřních sportovištích včetně šaten a sociálních zařízení.
  2. Na klub budeme docházet pouze za účelem tréninku, popř. jiných nezbytných činností.
  3. Budeme obezřetní, ohleduplní a opatrní. Na klub chodíme jen zdraví a nebudeme tolerovat tolerovat jakékoliv roznášení respiračních onemocnění.
  4. Hlavní trenér v těsné spolupráci s ostatními trenéry vytvoří podle dispozic, které dostal, dle provozních potřeb 2-3 samostatná sportoviště a harmonogram jejich provozu pro jednotlivé složky klubu.
  5. Na každém sportovišti bude přítomno max. 10 osob, které budou vybaveny vlastními prostředky pro zakrytí úst a nosu (rouška, šátek, respirátor).
  6. Po použití sportovního vybavení je každý odpovědný za jeho dezinfekci připravenými prostředky. Bude dodržovat individuálně zvýšená hygienická opatření.
  7. Všichni se budou chovat tak, aby se skupiny nemísily.
  8. Na klubu budeme pobývat pouze nezbytně nutnou dobu.
  9. Kontrolou dodržování těchto podmínek pověřuji všechny trenéry a další členy výboru.

Protože nám omezení neumožnila uspořádat “Žabu” a stejně tak dopadne bohužel i vánoční besídka, přeji vám všem hodně zdravé a pěkné klidné, nekomerční svátky. Vše si vynahradíme jakmile to bude možné.

Ivan Pecl

předseda klubu ČVK Brno

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.