Pronájmy prostor

Proměňte vaši akci na nezapomenutelný zážitek. Ať už pořádáte rodinnou oslavu nebo firemní večírek, budete se na břehu Brněnské přehrady cítit hned ve skvělé náladě.

Náš areál se nachází v Brně – Kníničkách, mezi hrází a Sokolským koupalištěm, nedaleko volejbalových kurtů Sokolák a hotelu Maximus Resort . Přesná poloha na mapě zde.

V areálu je k dispozici travnatá plocha, posezení u ohně a hřiště na nohejbal. Pohodlný přístup k hladině Brněnské přehrady pomocí koupacího mola. 10 vlastních parkovacích míst, 10 dalších v bezprostřední blízkosti. V hlavní budově je umístěna klubovna s kapacitou až 50  míst. Je vybavena stoly, židlemi, barem s dvojitým výčepem, lednicí a přilehlou plně vybavenou kuchyňkou. Dále nástěnnou TV (internet, HDMI, USB), Hi-i a Wi-fi internetové připojení. Na klubovnu navazuje částečně krytá terasa s venkovním grilem.

Svatební hostina při sledování závodů plachetnic, teambuilding s výukou veslování nebo večírek při sledování ohňostrojů v rámci Ignis Brunensis – to a mnohem více vám nabízí prostor lodenice ČVK Brno.

Využijte možnost pronájmu po celý rok! Uspořádejte akci v prostorách klubovny, která pojme až 50 osob, nebo zorganizujte akci na venkovní ploše s jedinečným výhledem na Brněnskou přehradu.

Doplňte celou akci o výuku veslování, jízdu na dračích lodích nebo paddleboardu a o vaší akci se bude mluvit ještě dlouhá léta.

Jaké akce u nás můžete uspořádat?

Svatba
řekněte si své ANO na břehu přehrady a pak rovnou skočte do plavek! Pomůžeme vám uspořádat netradiční svatební veselku, která se zaryje do paměti.

webovú stránku Svoju fotografiu ani celé meno tu kvôli intímnej povahe tejto tematiky nechcem zverejňovať. Vzhľadom na zloženie patrí Vardenafil medzi generiká s účinnou látkou Lovegra.

Teambuilding
Vybudujte týmového ducha při veslování, hraní volejbalu nebo jen u dobrého jídla a pití.

Firemní akce nebo jakákoliv jiná oslava
Už vás nebaví klasické oslavy a  večírky? U nás se nudit nebudete!

Potřebujete pomoc s organizací vaší akce? Neváhejte se nám ozvat, pomůžeme vám nejen se zajištěním prostor, ale také zabezpečíme další služby od cateringu, přes výzdobu až po večerní zábavu.

Hledáte místo pro vaši akci?

Ozvěte se nám na e-mail pronajmy.cvkbrno@gmail.com