Klubové oblečení

V roce 2015 jsme nechali navrhnout ucelenou sadu sportovního oblečení, které pro nás vyrábí firma ATEX. K vyzkoušení je k dispozici v kanceláři klubu.

Pro sezóny 2019 přichází nová verze závodní kombinézy, v klasickém i dlouhém provedení. Ta je doplněna o krátké a dlouhé tričko. Ostatní oblečení zůstalo beze změny. Novinkou je tréninková verze kombinézy, o jejímž designu rozhodli sami závodníci prostřednictvím hlasování.

Nákup je možné realizovat odesláním vyplněného objednávkového formuláře na email r.macasova@thorion.cz a zároveň uhrazením nákupní ceny na účet 2900922974/2010 (do poznámky uvést „oblečení“). Alternativně osobně u hospodářky klubu Romany Macasové.

První objednávka nové závodní kombinézy a krátkého trička je dotována, viz ceník. Od 1. dubna 2019 se jedná o jedinou oficiální závodní kombinézu ČVK BRNO, která je povinná pro závody všech věkových kategorií.

Skoro všechny typy oblečení jsou v provedení unisex, vyjma veslařské kombinézy, ta je v provedení pánském/dámském.

Dále prodáváme světlemodré klubové polokošile DANDY s výšivkou, v ceně 400Kč/kus, provedení pánské i dámské. Objednat si je můžete opět ve stejném termínu u hospodářky klubu